Uždaryti
0
Jūsų krepšelyje prekių nėra.
Ieškoti
Filtrai

Užsakymas ir apmokėjimas

UŽSAKYMAS

Jeigu nerandate Jums tinkamos prekės: nėra reikiamos medžiagos atspalvio, nėra reikiamų matmenų staltiesės, takelio, servetėlių ar žvakės atspalvio. Prašau skambinkite, rašykite ir mes mielai padėsime Jums atrasti bei sukurti serviravimo sprendimą derantį prie Jūsų interjero, lauko tarsos ar tiesiog norėsite nustebinti miela dovana. 

Suderinus Jums tinkamą individualų „prekių krepšelį“, jo pagaminimo ir pristatymo terminus, vykdomas prekės užsakymo apmokėjimo avansas (30 % užsakymo vertės).

Jeigu, dėl objektyvių priežasčių, negalime įvykdyti Jūsų pageidaujamo užsakymo, Jums pasiūlysime analogiškos ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnių prekių asortimentą.

Mes norime, kad Jūs atrastumėte kuo daugiau suderintų stalo dekoravimo, serviravimo detalių vienoje vietoje. Tam mes galime pasiūlyti prekių iš mūsų partnerių prekių asortimento ir Jums pristatyti viską vienoje vietoje.

Jeigu Jums patiko indai, kurie dera prie staltiesės ar gyvų gėlių kompozicija, kreipkitės ir mes padėsime juos įsigyti. Gavę Jūsų užklausimą ir susisiekę su partneriais per dvi darbo dienas, pateiksimą Jums atsakymą dėl prekių pristatymo terminų.

Prekių užsakymo detali informacija pateikiama Taisyklėse, žiūrėti čia

APMOKĖJIMAS

Galimas apmokėjimas:

  • Internetu vykdant užsakymą svetainėje
  • Grynaisiais pinigais
  • Pavedimu

Naudojantis internetinės bankininkystės sistema PAYSERA (čia rasite banką, kurio paslaugomis naudojatės) arba PayPal. Apmokėjus užsakymą per elektroninės bankininkystės sistemą informaciją apie apmokėjimą gausime per keletą minučių ir iškart pradėsime jį vykdyti.

Grynaisiais pinigais apmokama Kurjeriui pristačius užsakymą, tai papildomai kainuoja.

Rekvizitai mokėjimui pavedimu:

MB „Stalo studija“

Įmonės kodas: 304913969

PVM kodas: LT100011893317

Bankas: AB SEB bankas

A/S Nr.LT58 7044 0600 0824 9874

 

PRISTATYMAS

Prekių pristatymas vykdomas per Omniva paštomatus ir kurjerius

Atliekant pirkimą Klientas pasirenka, kaip patogiau gauti prekes:

  • į paštomatą OMNIVA, pasirenk reikiamą paštomatą
  • per kurjerius   

Siuntimo kaina priklauso nuo prekės svorio, tūrio ir pasirinkto gavimo būdo, kurį matysite savo užsakyme.

Jeigu prekės reikia labai skubiai, tą pačią dieną, galime siuntinį pristatyti per „Siuntos autobusais“, kreipkitės tel. +370 616 13339